Перейти до основного вмісту

Проектна підтримка

Партнерство у проекті "Створення центру підтримки громадських ініціатив міста Святогірська"

Протягом 2017 року Благодійний Фонд Бориса Білаша виступав основним партнером в проекті "Розбудова держави і підзвітність в Східній Україні" - спільного проекту організації VNG International та фонду РАХ, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів. Стратегічна мета проекту - підвищення участі та залучення людей, громадських організацій до процесу розвитку міста, створення умов та атмосфери для налагодження взаємодії та співпраці між представниками громадськості (громадські організації, активісти, ініціативні групи) та органами місцевої влади через створення центру підтримки громадських ініціатив у місті Святогірськ. Проект здійснювався в партнерстві з Святогорським міською радою та місцевими громадськими організаціями - учасниками проекту:
  • БО БФ "Фонд Бориса Білаша";
  • Святогірська міська Рада;
  • Відділ культури Слов'янської міськради;
  • Святогірський державний історико-архітектурний заповідник;
  • міська Бібліотека;
  • Платформа "Донбаський Діалог";
  • Ініціативна група "Люди Святогір'я".


Інституційна підтримка ініціативної віртуальної Платформи "Донбаський Діалог"

Фонд Бориса Білаша з 2015 року надає інституційну підтримку ініціативної віртуальної Платформи "Донбаський Діалог" - регіонального онлайнового проекту, заснованого для обговорення, вироблення та просування мирних ініціатив, розробки і впровадження інтерактивних технологій, ведення діалогу між представниками сторін в смертельному конфлікті в Україні.

За підтримки Організації Об'єднаних Націй:

За підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні:


Підвищення працездатності вимушено переміщених жінок із дітьми

17 вересня 2015 на базі станції юних техніків в Слов'янську за ініціативою організації "Фонд прав людини" та підтримки Благодійного фонду "Фонд Бориса Білаша" відбувся безкоштовний семінар з майстер-класом по декоративному творчості і гончарного мистецтва для жінок з дітьми (ВПЛ). Цикл семінарів в рамках цієї програми спрямований на підтримку та соціальну адаптацію, посилення працездатності і активності на ринку праці. https://slavdelo.dn.ua/2015/09/17/zhenshhinyi-pereselenki-osvaivayut-v-slavyanske-novyie-professii/


Прийом та розміщення тимчасових переселенців на базі відпочинку "Троянда" в місті Святогорську

Благодійний Фонд Бориса Білаша з червня 2014 р займається прийомом і розміщенням тимчасових переселенців на базі відпочинку "Троянда" в м. Святогорську, наданням організаційної, консультативної та методичної допомоги переселенцям. У листопаді-грудні 2014 р здійснений проект спільно з Чеською організацією "Людина в біді" по підготовці спального корпусу базі відпочинку "Троянда" до зимового періоду 2014-2015 р на суму 417 000 гривен. За сприяння фонду була зареєстрована громада біженців "Троянда".

Фейсбук сторінка громади.